Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia.  1 września to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków. W tym dniu w ZSP im. Jana Pawła II w Krynicy – Zdroju odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016.Pani dyrektor Janina Złotnicka serdecznie powitała uczniów, rodziców, nauczycieli i życzyła wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym. 1 września to również tragiczna data w historii naszego kraju, minutą ciszy uczczono rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uroczysty apel poprowadziła klasa 2a, pod kierunkiem wychowawcy Doroty Franczak. Swoimi muzycznymi uzdolnieniami pochwalili się uczniowie klas pierwszych Oktawian Sawicki i Szymon Maślanka, którzy wykonali na skrzypcach i gitarze utwór Marsz Polonia. Gromkimi brawami publiczność podziękowała Karolinie Raczkiewicz uczennicy klasy 2a za uświetnienie uroczystości tańcem. W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom odkrywania nowych pasji i pielęgnowania tych już odkrytych.