Noworoczne spotkanie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

25 stycznia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych odbyło się noworoczne spotkanie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Jak co roku w styczniu spotykamy się po to, aby pobyć ze sobą w radości i podzielić się tym, co nas cieszy. Przy tym nie mówimy o tym, co nas boli -powiedziała na powitanie prezes Krystyna Jarząbek.

W imieniu miasta życzenia dobrego, wspaniałego i pomyślnego roku 2017 złożył wszystkim Dariusz Reśko Burmistrz Krynicy-Zdroju. Coroczną uroczystość dopełniły występy artystyczne młodzieży oraz  kolędowanie Zespołu „Kryniccy Seniorzy”.

Życzenia złożyła również Pani Dyrektor Janina Złotnicka .

Nie zabrakło też poczęstunku, który przygotowali uczniowie Technikum Gastronomicznego pod kierunkiem Pani Małgorzaty Sędzimir  i Pana Grzegorza Podobińskiego. Obsługą, dekoracją i aranżacją stołów zajęły się klasy: Technikum Hotelarskiego  pod opieką Pani Doroty Pacut.