Uroczystość powitania uczestników Projektu Erasmus + „ Think Different Do Together”

era

W dniach 23.04.17-29.04.17 nasza szkoła jest gospodarzem wizyty w ramach Projektu Erasmus +
„ Think Different Do Together”.
Do Krynicy przyjechali goście z Francji, Włoch oraz Grecji.
Działania w ramach projektu przedstawiają się następująco: Polska odpowiada za „Zrównoważony rozwój”,
Włochy za „Miejsce kobiety w społeczeństwie”,
Francja zajmuje się „ Debatami wokół bioetyki”, natomiast Grecja „Solidarnością”.

24.04.2017 odbył się uroczysty apel, na którym dyrekcja, nauczyciele oraz młodzież ZSP
w Krynicy-Zdroju powitali zagranicznych gości. Podczas apelu zaprezentowano państwa biorące udział w projekcie, przedstawiono plan wizyty oraz zakres działań.

Specjalnie dla gości nasi uczniowie zaprezentowali piosenki w języku francuskim, włoskim,
a na zakończenie zatańczyli Zorbę. Powitanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze.