pożegnanie klas maturalnych

18358699_1020401108097309_6036720078048664543_o

Dnia 28 kwietnia odbyło się pożegnanie klas maturalnych :III LO, IV Tei , IV Tb oraz IV Tg. Akademię poprzedziła Msza św. odprawiona w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krynicy-Zdroju.
Dyrektor szkoły Pani Janina Złotnicka podziękowała wychowawcom i nauczycielom za zaangażowanie w pracy z młodzieżą a przedstawiciele absolwentów złożyli uroczyste przyrzeczenie.
Następnie Pani Dyrektor nagrodziła absolwentów, którzy osiągnęli najwyższą średnią ocen , reprezentowali szkołę podczas olimpiad , konkursów , zawodów , działali w Malcie czy Wolontariacie. Zgodnie z tradycją , najlepsi uczniowie wpisali się do Księgi Pamiątkowej. Dyrektor szkoły wręczyła również rodzicom najlepszych uczniów pamiątkowe listy gratulacyjne.
Po części oficjalnej odbyła się krótka cześć artystyczna w wykonaniu koleżanek i kolegów z klas młodszych.
Nad całością uroczystości czuwały: Pani Helena Bukowiec i Pani Magdalena Czyżykiewicz.