Międzynarodowe spotkanie nauczycieli Erasmus +we Francji

era

W dniach 4.10- 7.10.2017r. w Amiens we Francji  odbyło się spotkanie koordynatorów i nauczycieli ze szkół biorących udział w Projekcie

‘Think Different Do Together’.

Spotkanie dotyczyło głównie ewaluacji po pierwszym roku projektu rozpowszechniania rezultatów oraz bioetyki i transplantacji, które będą tematem kolejnego międzynarodowego spotkania młodzieży. Nauczyciele ze szkół z: Grecji, Włoch, Polski  zwiedzili dużą szkołę w Amiens.

Podczas spotkania  koordynatorzy z zaprzyjaźnionych szkół  ustalili szczegóły listopadowego pobytu młodzieży we Francji, a także zapoznali się ze wstępnym planem wizyty w Plamari w Grecji, która odbędzie jest w kwietniu 2018 roku.

Międzynarodowe spotkanie nauczycieli z Polski, Grecji, Włoch, Francji rozpoczęło i zakończyło się uroczystą kolacją.

Uczestnikami wizyty we Francji była pani koordynator Aneta Gubała i nauczyciel- bibliotekarz  Agnieszka Oleszycka.

Do zobaczenia w listopadzie!