Uczestniczymy w Małopolskiej Nocy Naukowców

29 września 2017 roku uczniowie klasy 2 technikum budowlanego wzięli udział w Małopolskiej Nocy Naukowców zorganizowanej przez Instytut Techniczny PWSZ w Nowym Sączu. Realizowane już po raz XI przedsięwzięcie skierowane jest do dzieci i młodzieży, nauczycieli i mieszkańców Nowego Sącza i okolic. To liczne wykłady, prezentacje, warsztaty, konkursy i zajęcia sportowe. Młodzież technikum budowlanego szczególnie zainteresowały laboratoria poświęcone działaniu specjalistycznych urządzeń pomiarowych, eksperymentom molekularnym, obróbce elektroerozyjnej, przemysłowym układom regulacji i robotom mobilnym. Nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego zorganizowanych we współpracy z Małopolskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego. Uczestnicy spotkania zostali obdarowani drobnymi upominkami. Wyjazd zorganizowały p. A. Sach i p. A. Góral.