Nasi uczniowie w dyskusji o bezpieczeństwie społeczności lokalnej

Od czego zależy nasze bezpieczeństwo? Jaki wpływy na bezpieczeństwo ma społeczeństwo obywatelskie? Na te i podobne pytania próbowano odpowiedzieć podczas debaty „Community policing- koncepcja społeczeństwa obywatelskiego” zorganizowanej w dniu 23 listopada 2017 roku w siedzibie MPGK Sp. z o.o. w Krynicy-Zdroju. W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób, radni Rady Miejskiej, szefowie służb: Straż Pożarna, GOPR, MPGK, ZWiK, kuratorzy sądowi, przedstawiciele OPS, nauczyciele, pedagodzy i młodzież krynickich szkół. ZSP im. Jana Pawła II reprezentowali: Gabriela Węgrzyn z klasy 3 te, Ewelina Biel z klasy 2 tb, Krzysztof Maślanka z klasy 2 ab oraz Filip Kapłon z klasy 1 ti. Opiekę nad młodzieżą sprawował pan Marcin Nowak.

Fot. https://pl-pl.facebook.com/strazmiejskakrynica/