Stypendia naukowe dla uczniów ZSP Krynica

Delegacja naszej szkoły na czele z panią dyrektor Anną Rapacz wzięła udział w uroczystej gali wręczenia stypendiów dla najzdolniejszych uczniów.
90 tysięcy złotych – to kwota stypendiów naukowych fundowanych przez Zarząd Powiatu na czele ze starostą Markiem Pławiakiem dla najzdolniejszych uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Nowosądecki.
„- To spora kwota, jednak wiemy, że jest przeznaczona na szczytny cel – mówi starosta nowosądecki Marek Pławiak – Trzeba wspierać i nagradzać osoby, które świetnie się uczą, startują w olimpiadach i konkursach, a dodatkowo znajdują też często czas na pracę w wolontariacie i pomaganie innym. Jestem dumny, że do szkół powiatowych uczęszczają tak zdolni uczniowie. Cieszę się, że możemy tutaj gościć najlepszych z najlepszych. Serdecznie gratuluję!”.
Stypendia naukowe z rąk starosty Marka Pławiaka i wicestarosty Antoniego Koszyka otrzymali:Katarzyna Adamczyk, Sylwia Bukowska, Marta Franczyk, Oliwia Gorczyca, Natalia Hojniak, Norbert Kamuda, Sylwia Lewicka, Katarzyna Ligęza, Krzysztof Maślanka, Ewa Miazga, Magdalena Miczołek, Sabina Owsianka, Klaudia Płachta, Weronika Streich, Kinga Tabaszewska, Arkadiusz Tokarczyk, Bożena Tomasiak, Gabriela Węgrzyn, Kinga Wojciechowska, Wioletta Wójcik, Anna Zielińska.