Wzgórze stylu i smaku w KRYNICA****Elbest Hotels

8 lutego 2018 roku uczniowie klas 1 i 2 technikum hotelarskiego uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Hotelu KRYNICA**** należącego do ELBEST sp. z o.o. w Bełchatowie. Wtopiony w zbocza Beskidu Sądeckiego hotel dysponuje komfortowymi pokojami i apartamentami dla blisko 300 osób. Z okien rozpościera się malowniczy widok na panoramę Krynicy-Zdroju, Górę Parkową i zbocza Góry Krzyżowej. Pani Katarzyna Lemek oraz pan Damian Gubała – specjaliści ds. obsługi kluczowych klientów zapoznali młodzież z działalnością recepcji hotelowej, różnymi rodzajami jednostek mieszkalnych, sal konferencyjnych i zakładów gastronomii hotelowej. Dyskretnie obserwowaliśmy kompleksowo wyposażone Centrum SPA z basenem, saunami i salą fitness oraz pełną atrakcji salę zabaw dla najmłodszych. Jest nam tym bardziej miło, że pan Damian Gubała jest absolwentem naszego technikum ekonomicznego. Pomimo nawału obowiązków służbowych znalazł dla nas czas. Dziękujemy! Wycieczkę zorganizowały pani Ewa Madzik-Kania i pani Iwona Wójcik