Stół pięknie i mądrze nakryty

IMG_0231

16 kwietnia w odbyła się kolejna już edycja Konkursu „Stół pięknie nakryty – Śniadanie Wielkanocne” przygotowana przez nauczycieli przedmiotów zawodowych: panie Małgorzatę Sędzimir i Dorotę Pacut oraz pana Grzegorza Podobińskiego. Decyzją jury pierwsze miejsce przyznano Agnieszce Woźniak z klasy 2 th i Oliwii Motyl z klasy 1 th. Na drugiej pozycji uplasowały się Weronika Głąb i Renata Sopata z klasy 3 tgi, trzecie miejsce zajęły Joanna Barnowska i Paulina Szlendak z klasy 3 th. W konkursie wyróżniono ponadto Zuzannę Galant i Rozalię Tomasik z klasy 1 teg. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce przewodniczącej Rady Rodziców – pani Beaty Augustyńskiej, która kierowała obradami jury i ufundowała nagrody dla zwycięzców. Uzupełnieniem konkursu była kampania STOP! Nie marnuj! przygotowana przez nauczycieli przedmiotów zawodowych w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna. W jej przeprowadzenie włączyli się uczniowie klas technikum: budowlanego, ekonomicznego, organizacji reklamy, gastronomicznego i hotelarskiego. Wszystkim serdecznie dziękujemy. Kampania ma uwrażliwiać na problem marnowania żywności i konieczność dokonywania racjonalnych zakupów.