Sukcesy Uczniów

Międzynarodowe

-Realizacja Projektu „Pryzmat” z Programu Comenius – młodzież i nauczyciele uczestniczyli w wyjazdach do : Turcji, Wielkiej Brytanii i Bułgarii. Podczas tych wizyt młodzież reprezentowała szkołę, region i kraj prezentując naszą kulturę i tradycję.
-Młodzież (18 uczniów) pełniła funkcję wolontariuszy podczas Mistrzostw Swiata w Hokeju na Lodzie Dywizji I B. Certyfikat Robert Gosik.

Ogólnopolskie

-1 miejsce w kraju – Kamil Kocoń w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Rachunkowości
-2 miejsce w kraju – Andrzej Piszczek w Ogólnopolskiej Olimpiadzie The Up Code Challange – pisanie programu porównującego dwa teksty pod kątem plagiatu.
-Agnieszka Szewczyk laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Hotelarstwie.
-2 miejsce w kraju – Ewelina Powązka w Konkursie na artykuł dotyczący branży hotelarskiej „Hotelarstwo zawód z przyszłością”.
-Piotr Adamczyk finalista etapu centralnego w Toruniu Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu.
-Waldemar Skwarczowski – wyróżnienie w Ogólopolskim Konkursie Informatycznym – „Edytor”

Wojewódzkie

Waldemar Rzeźnik – finalista etapu wojewódzkiego Olimpiady „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”.
1 miejsce drużynowo w Mistrzostwach Małopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w snowboardzie.
1 miejsce – Tomasz Kuzak w Mistrzostwach Małopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w snowboardzie.

Okręgowe/ Rejonowe

-Etap okręgowy – Milena Janusz w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – blok agrobiznes.
-8 miejsce Piotr Adamczyk w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – blok technik żywienia i gospodarstwa domowego.
– wyróżnienie dla J. Radzika w Konkursie IPN-u „Żołnierze wyklęci”.
– Konkurs Recytatorski – J. Klejdysz, P. Rogóż, J. Barciszewska.
– 2 miejsce – Jagoda Barciszewska w Konkursie piosenki w Nowym Sączu „Anielska nutka” z cyklu „Pod skrzydłami anioła”.

– 2 miejsce Jagoda Barciszewska w Konkursie „Tradycja przy jednym stole”.
-1 miejsce Jagoda Barciszewska w Konkursie „Plecak pełen marzeń”.
– eliminacje okręgowe Olaf Arcisz w Olimpiadzie Języka Niemieckiego.

Powiatowe

– I miejsce – Kamil Kocoń (nagroda wyjazd do Brukseli) w Konkursie Wiedzy Ekonomicznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu.
– Karolina Legutko i Michał Sowa – etap powiatowy Konkursu „Bohaterowie lektur szkolnych”. ?
– 1 miejsce dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju w III Powiatowym Rajdzie Szkół im. Jana Pawła II.
– II miejsce w grze planszowej „wolontariat – jestem za” – wygrana bon na 400 zł.
– 2 miejsce w powiatowych zawodach w Piłce Ręcznej dziewcząt.
– 2 miejsce Artur Węs w powiatowych zawodach w Trójboju siłowym.
– 1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej „Orlik” w Starym Sączu.
– 3 miejsce w Drużynowych zawodach w tenisie stołowym – Grybów.
– Wystawa pt. „Życie na pograniczu kultury polskiej i łemkowskiej” – Miasteczko Galicyjskie w Nowym Sączu.

Miejskie

– 1 miejsce – Klaudia Sopata – nagroda 1.200 zł. w Konkursie na temat „Bezpieczeństwo przeciwpożarowe w hotelach”– Burmistrz Krynicy-Zdroju Dariusz Reśko i Firma „HUZAR” kpt. Sławomira Bałuszyńskiego.
– nagroda specjalna jury dla Jagody Barciszewskiej w Przeglądzie Artystycznym Dorobku Dzieci i Młodzieży PADiM .
– 1 miejsce drużynowo w 26 Rajdzie Górskim im. Romana Nitribitta .
-1 miejsce drużynowo w 43 Rajdzie im. K. Pułaskiego.

Inne

– Młodzież przygotowała montaż słowno-muzyczny pt. „Krynica wyzwolona”, który został zaprezentowany w Pijalni z okazji 67 rocznicy wyzwolenia Krynicy.
– Młodzież naszej szkoły przeprowadziła akcję „Znicz”.
– VII Bal Charytatywny – pomoc finansowa dla potrzebującej młodzieży.
– Biblioteka szkolna z wolontariatem przeprowadziła akcję „Cała Polska czyta dzieciom”.
– Z czytelni multimedialnej skorzystało 4473 czytelników.
– Aktywny udział wolontariatu w zbiórce pieniędzy podczas 20 finału WOŚP.
– Młodzież z wolontariatu przeprowadziła zbiórkę pieniędzy podczas Gali Boksu na rehabilitację 9-letniej Julki.
– Przygotowanie i rozprowadzanie paczek dla potrzebujących z ramienia Caritasu przez wolontariat szkolny.
– Młodzież z wolontariatu organizowała wolny czas podopiecznym oddziału pediatrii szpitala miejskiego w Krynicy-Zdroju.
– Współpraca z Polską Akcją Humanitarną – kampania „świat bez głodu” – sprzedaż opasek – wpłata 500 zł, „tudnia dla Południa” – sprzedaż gadżetów – wpłata 460 zł.
– Młodzież z koła biologicznego brała udział w kampaniach: światowy Dzień Meteorologii, Godzina dla Ziemi, Wypalanie traw wiosna – skutki dla środowiska i konsekwencje prawne, Dzień Ziemi – problem śmieci i nawyk odzysku surowców wtórnych, Ekologiczne święta Wielkanocne, Narodowy dzień Pomiaru Ciśnienia, Bioróżnorodność i sposoby jej ochrony, światowy Dzień Parków Narodowych, światowy Dzień bez Papierosa, Bezpieczne wakacje – zakażenia kleszczami, bezpieczne grzybobranie, bezpieczeństwo nad wodą, bezpieczne opalanie,
– SKKT współpracuje z Komisją Opieki nad Zabytkami – działającą przy krynickim PTTK.
– Członkowie SKKT wzięli udział w obchodach święta Pułaskiego.

I wiele innych działań organizacji i kół zainteresowań.